incentive reis Winterberg

Incentive Wintersport Winterberg

Volledig verzorgde luxe incentive wintersport reis naar Winterberg.

Een weekend genieten met collega’s in Winterberg van actie, sneeuw, heerlijk eten en een geweldig luxe 4* hotel.

Een heerlijk zorgeloos weekendje plezier in de sneeuw met uw collega’s.

 

Bedrijfsuitje Wintersport Winterberg, 3 dagen wintersport is door de weeks of in het weekend te boeken.

Prijs vanaf € 475,00 p.p.

De prijs per persoon is inclusief

2 x overnachting op basis van tweepersoonskamers
2 x ontbijt in het hotel
1 x diner in hotel
1 x buffet in skihut
1 x lunch in skihut
1 dag ski- of snowboardles, wandelen of langlaufen onder begeleiding
1 dag ski- of snowboardhuur
Fakkelwandeling
Sleeën als afsluiting van de dag
Feestavond met DJ in de skihut
Skibocken of zeskamp op tweede dag
Alle benodigde materialen
Gebruik van helm voor iedereen
Instructie en begeleiding
Complete organisatie door Expert in Actie

Bij de prijs is niet inbegrepen:

Drankjes, deze kunnen op rekening gedurende het hele weekend
MwSt of BTW,
Vervoer
Reis- en annuleringsverzekering
Overnachting op basis van eenpersoonskamers
Wilt u het arrangement inclusief drankjes? Dat is mogelijk, het drankarrangement weekend winterberg kost € 95,00 p.p. Vraag ons naar de mogelijkheden!

programma

dag 1

Vertrek met de bus
 vanaf uw kantoor of een andere opstap plaats. De luxe touringcar brengt u in 2,5 uur in Winterberg vanaf de Nederlandse grens. In de bus verzorgen wij gezellige après ski-muziek of een leuke ski film om al lekker in de stemming te komen.

We starten de incentive met een onvergetelijke activiteit, het bobsleeën. Een afdaling in de bobslee zul je je leven lang niet meer vergeten. De spanning giert door je lijf, je hart zit in je keel en je krijgt een enorme adrenaline stoot. Met snelheden tot wel 130 km per uur suis je naar beneden door het 1600 meter lange ijskanaal! De bobbaan in Winterberg behoort tot de snelste en langste kunstijsbanen ter wereld.

Na alle inspanningen staan we in het hotel voor u klaar met een heerlijk biertje of Sauerlandse cocktail. Hierna kunt u genieten van een exclusief en uitgebreid buffet
.

Na het diner vertrekken we met de fakkels naar de skiverhuur. De instructeurs helpen u met het materiaal passen en geven tips waar nodig. Wij bewaren het materiaal voor u en dit staat de volgende dag klaar op naam bij de piste. Zo hoeft u niet te sjouwen.

Iedereen zijn materiaal dan gaan we verder met de winterse Fakkelwandeling. Onderweg verrassen wij jullie met schnapps en Gluhwein bij het kampvuur. Op zoek naar een beetje actie, dan gaan we ook nog even sleeën. Dikke pret in het donker op de slee met collega’s. Na de fakkeltocht sluiten we de avond af met een gezellige borrel in het hotel.

dag 2

In het hotel staat een uitgebreid ‘Welcome The Day’ ontbijtbuffet voor u klaar
Vertrek naar de piste

Sneeuwactiviteiten
1. vrij skiën of snowboarden
2.  skiles of snowboardles voor beginners
3.  sneeuwschoenwandelen
4.  langlaufen
5. Arrensleetocht of bezoek aan de bierbrouwerij.
6. Sneeuwschoenwandelen

Lunch
In de skihut onderaan de piste staat een uitgebreid buffet klaar voor de groep. Even bijkomen van de inspanning die iedereen heeft geleverd. Er zijn tafels voor de groep gereserveerd, zodat u gegarandeerd bent van een zitplaats.

Vervolg sneeuwactiviteiten

Sleeën

Feestavond op een bijzondere locatie met een DJ.

dag 3

Heerlijke brunch in het hotel

Vertrek naar Nederland